biz+.png

Yedikce

    Üst düzey Fine - Dining mekanlar, 5 yıldızlı Oteller, Steak House'lar ve Fish Restaurantlar ile çizgi üstü meyhanelere; Yüksek kaliteli çok özel peynirleri ile hitabeden, HORECA'nın vageçilmez tedarikcisi olan BEŞER Süt 1998 yılında, Kırklareli'ne bağlı Yenice beldesinde kurulmuş. Market satışı olmayan, tamamen müşteri memnuniyeti odaklı satış yapan kuruluşun, müşterilerine raftan dönen "ucuz peynir" satış şansı yok.

     Hani bir restorana gidersiniz de, sunulan peyniri çok beğenirsiniz. Yanlızca çağırdığınız şefe "Yahu çok nefis bir peynir, tam damağımın tadı markası nedir bunun? diye sorarsınız" Şef'de ezile büzüle "Efendim bu peynir sadece bizim için üretilen yöresel, doğal, katkısız bir üründür. Piyasada veya Marketlerde bulunmaz" der. Çok üzülürsünüz belki bir parça daha yersiniz. İşte bu peynir, bizce YENİCE, yani bu peynirdir.

logo_01.png

yenen peynir

    "Beşer Süt Ürünleri, Yenice markasıyla ürünlerini piyasaya duyurmuştur. Beşer Süt yaptığı yatırımlar ile günlük 100 ton süt işleme kapastesine ulaşmıştır. Yenice markasının çalışmaları kalite standartları doğrultusunda Sağlık Bakanlığı ve Köy işleri Bakanlığının yetkilileri tarafından denetlenmektedir. 

      Sütlerimiz, toplama bölgelerinde kurduğumuz soğutucularda toplanır, soğutuculu araçlar ile fabrikamıza nakledilerek bakteri üremesi engellenir. Beşer Süt kendi bünyesinde kurmuş olduğu, özel donanımlı dağıtım araçları ile YENİCE Markalı ürünlerini müşterilerine ulaştırır.

Beşer Süt'ün dinamik yönetim kadrosu müşteri memnuniyetini prensip edinmiştir. Müşterilerini her konuda destekleyerek, onlara hızla değişen global pazarda avantaj sağlar; düzenli ve kontrollü hammadde kaynakları; modern proses ekipmanı ve otomosyonu; hammadde yarı mamul ve nihai ürünün her kademede sistematik labaratuar analizleri; periyodik eğitim programlarıyla personelin geliştirilmesi Beşer Süt'ün yüksek kalitesini garanti eder.

    Beşer Süt Yenice markası ile değerli müşterilerimize en iy lezzeti ve en üstün kaliteyi sunmayı hedeflektemeyiz. Aralarında kaşar, chedar, mozzarella, tereyağ, çecil, dil, isli peynir ve inek, koyun, keçi beyaz peynirlerin bulunduğu 39 çeşit ile kuruluşumuzda, özel olarak Arapların ısrarla aradığı ŞELALE Peynirini sadece biz üretiyoruz. Ayrıca; Ülkemizde üretim aşamasından son nokta dağıtım aşamasına kadar bizzat işleyişi takip eden ilk firma olmanın haklı gururu ile çalışmalarımızı daha iyi şartlara yükseltmek hedefimizdir. " dedi ve müşteri pörtföyündeki kuruluşlar arasında ünlü fıne dining mekanların, pizza ve pastane zincirlerinin, 5 yıldızlı hotellerin, marka balık ve et restaurantları ile tanınmış özel okullar, üniversiteler, hastane ve eğlence yerlerinin bulunduğuna dikkat çekti.

20 Yıldır

Peynir Aşkına,

Lezzet Yolunda!

Bültenimize Abone Olun

Gönderdiğiniz için teşekkür ederiz!

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube
  • Pinterest
  • Tumblr Social Icon